Як компанія працює та виконує зобов’язання в умовах россійської агресії.

24 лютого 2022 року російська федерація напала на нашу незалежну країну. Надаємо відкритий мінізвіт щодо позиції та дій Onseo впродовж цього часу.

Навіть протягом дуже складних, непередбачуваних та небезпечних перших днів і тижнів війни компанія зберегла стабільну роботу, попри всі виклики та перешкоди. Ми перебудували низку бізнес-процесів аби якнайкраще продовжувати виконувати зобов’язання перед замовниками та співробітниками. З перших днів вторгнення ми докладаємо особливих зусиль аби впевнитися у безпеці кожного співробітника і допомогти тим, хто цього потребує.

Так, наприклад,

  • ми виплачуємо компенсацію якомога раніше, щоб співробітники відчували себе більш вільними у переміщеннях та інших екстрених діях.
  • Ми організували евакуацію з України наших співробітниць та сімей співробітників.
  • Нами проваджено щоденний моніторинг, який допомагає не втратити контакту з жодним співробітником.
  • Кожного робочого дня відбуваються наради керівництва компанії задля оперативного реагування на важливі питання та своєчасного прийняття потрібних рішень.На цей час:

Кожного робочого дня відбуваються наради керівництва компанії задля оперативного реагування на важливі питання та своєчасного прийняття потрібних рішень.На цей час:

Бізнес функції компанії повністю виконуються.

95% наших співробітників продовжують свою роботу на проектах для реалізації домовленостей, вимог клієнтів та бізнес-партнерів компанії.

До речі, компанія Onseo не працювала, не працює і не підтримує жодних контактів з країною-агресором.

Завдяки роботі ІТ підрозділу компанії майже усім працівникам забезпечена технічна можливість працювати безпосередньо в офісах компанії або віддалено.

Ми маємо резервні джерела електроживлення та стільникові підключення до високошвидкісного інтернету.

За період війни до компанії приєдналися понад 20 новачків. І ми продовжуємо пошук спеціалістів.

Частина команди не має можливості долучитися до проектної роботи, бо захищає країну в лавах ЗСУ або ТрО, але вони продовжують отримувати компенсацію у повному обсязі.

Усім співробітникам, що виїхали за кордон компанією придбано поліс медичного страхування, що працює за межами України.

Ми запровадили SmartFriday – актуальні онлайн-лекції на “гарячі” теми щоп’ятниці для всіх бажаючих. Долучаємо до цього представників ДСНС, фахівців з безпеки життєдіяльності, медиків, психолога, історика та інших фахівців.

Стабільна робота компанії забезпечує надходження коштів в бюджет країни. Крім того, наші співробітники спрямували мільйони гривень на допомогу військовим, медикам та населенню. В збройні сили передано сотні одиниць обладнання, одягу та матеріалів, що вкрай потрібні задля нашої перемоги. Багато спеціалістів Onseo започаткували власні волонтерські ініціативи. Співробітники компанії організували тимчасове розміщення, харчування та підтримку переселенців, які прямують далі на Захід або вирішили залишитись на Вінниччині.

Компанія також передала військовим та бійцям ТрО десятки одиниць комп’ютерної техніки – від телефонів, смартфонів та планшетів до мережевого обладнання та комп’ютерів.

Працюємо та віримо в Україну

🇺🇦